📝 در ادامه قسمتی از مقاله ضرورت حضور کودکان در طبیعت را از نظر می گذرانید :
.
⁦1️⃣⁩طبق گفته بن کلسکی در برنامه تدتاک با عنوان « به طبیعت نزدیک شو » در سال ۲۰۱۴ تعداد کودکانی که در طبیعت و فضای باز حضور دارند نسبت به تعداد نسل والدینشان نصف شده است . او کودکان سال ۱۹۷۰ را با کودکان سال ۲۰۰۰ مقایسه کرد ؛ در یک ارتباط مستقیم ، میزان چاقی کودکان در این مدت زمان سه برابر شده بود ، که احتمالا یکی از اصلی ترین پیامدهای در خانه ماندن است . بدیهی است که این اتفاق به لطف تغییر سبک زندگی ، افزایش سريع فعالیت های کم تحرک و شیوع بازی های ویدئویی به جای فعالیت های بدنی رخ داده و اتفاقی نبوده است .
.
⁦2️⃣⁩ یک مطالعه در مرکز تحقیقات چشم پزشکی نیز در سال ۲۰۱۱ نشان داد : با هر یک ساعت زمان اضافه ای که در طبیعت و خارج منزل سپری کنید ، % ۲ از اختلالات مربوط به نزدیک بینی کاهش می یابد » . بنابراین هر یک ساعت سپری شده در خارج از منزل ، ریسک از دست دادن توانایی دیدن اشیاء نزدیک را ۲ % کاهش می دهد .
.
⁦3️⃣⁩ « ذره ای آلودگی هرگز به کسی آسیب نمی رساند » . من فکر می کنم آدم خوش شانسی هستم که این جمله را در طول زمان رشد خود بارها شنیدم ؛ مثلا هنگامی که غذایی را که بر زمین ریخته بود خوردم و یا روزهایی که پابرهنه بر زمین ها می دویدم . ایده والدين من این بود که یک سیستم ایمنی قوی یعنی نترسیدن مدام از میکروب ها و آلودگی ها ، اما در آن زمان نمی دانستم این مفهوم کاملا علمی است .
.
⁦4️⃣⁩ کودکانی که بیشتر در طبیعت و خارج از منزل حضور داشته و بازی می کنند ، بزرگسالانی هستند که در آینده از طبیعت محافظت می کنند . بله درست است ، مطالعات نشان می دهند افرادی که در طرفدار حفاظت از محیط زیست هستند ، معمولا افرادی هستند که در جوانی و سنین پایین بیشتر در طبیعت و فضای باز حضور داشته اند .

 

🛍️ برای خرید اینترنتی و آنلایـــــن کتـــــاب هـای مـــورد نظـــر خود به صورت ارســــال رايگــــان (به تمام نقاط کشور) نیز میتوانید به فروشگاه اينترنتي کتاب های کمک درسی صد تیک ، 100tik مراجعه فرمایید.

mail ارسال کتاب مورد نظر شما (به سراسر کشور) در سریعترین زمان ممکن با فروشگاه کتاب های کمک درسی صد تیک ،    100tik

⁉️  سوالات متداول در خصوص خرید از فروشگاه کتاب های کمک درسی صد تیک ،  100tik

💡 راهنمای خرید از  فروشگاه کتاب های کمک درسی صد تیک ،  100tik

☎️  اطلاعات تماس فروشگاه کتاب های کمک درسی صد تیک ،  100tik

کلمات کلیدی:

فروش کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه و ارسال رایگان

صد تیک ، صدتیک ، 100 تیک ، 100tik.ir ، @100tik  کمک درسی ، کمک آموزشی

مرجع تخصصی فروش کتاب ها کمک درسی و کمک آموزشی:

خیلی سبز  ،   گاج ، نشر الگو ، مهر و ماه ، گامی تا فرزانگان ، مبتکران ، فار ، نشر دریافت

کتاب هوش ، کتاب تیزهوشان ، کتاب کنکور ، کتاب کمک درسی ، کتاب کمک آموزشی ، تیزهوشان ششم ، تیزهوشان نهم ، کتاب درسی ، دانلود کتاب ، ارسال رایگان کتاب ، فروش کتاب با تخفیف ، کتاب جامع ، کتاب های پیش دبستان ، کتاب های اول دبستان ، کتاب های دوم دبستان ، کتاب های سوم دبستان ، کتاب های چهارم دبستان ، کتاب های پنجم دبستان ، کتاب های ششم دبستان ، کتاب های  نهم ، کتاب های دهم ، کتاب های یازدهم ، کتاب های دوازدهم ، کتاب های جامع ، کتاب های دوره اول متوسطه ، کتاب های دوره دوم متوسطه ، کتاب های پیش دانشگاهی ، کتاب های کنکور ، کنکور تجربی ، کنکور ریاضی ، کنکور انسانی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه